محل تبلیغات شما

همسالان من مهدی نصیری را در دهه هفتاد و در دوران حاکمیت دولت اصلاحات و جریان لیبرال بر کشور با مجله "صبح" می شناسند. شخصیتی که آن زمان نماد جریان حزب اللهی رادیکال شناخته می شد و شدیدا علیه لیبرال ها و مدرنیته می تاخت تا این که سالها به کنج عزلت رفت و در این مدت طولانی خواند و خواند و خواند و اکنون پس از سالها مطالعه و اندیشه مستمر در علوم اسلامی و انسانی، به دیدگاه های جدید و جالب توجهی رسیده است که با دیدگاه های پیشینش بسی تفاوت دارد تا جایی که ممکن است برخی مذهبیون او را به دگردیسی فکری متهم کنند.

البته من این نصیری جدید را حاصل فرایند طبیعی تطور اندیشه یک متفکر می دانم، هرچند با برخی از مدعاهای جدید نصیری مخالفم لکن آنها را بسیار ژرف و در خور تامل می دانم. در شماره ۲۲ عصر اندیشه با نصیری به گفتگو نشسته ایم. پیشنهاد می کنم خواندن این مصاحبه را از دست ندهید. عصر اندیشه به لطف خدا از اواسط هفته توزیع خواهد شد.

گفتگوی هفته نامه صدا با مهدی نصیری پیرامون دیدگاه عصر حیرت

پاسخ سوم مهدی نصیری به رضا غلامی: فقه واقع بین و نه خیال پرداز

سومین پاسخ رضا غلامی به مهدی نصیری؛ ضعف‌ها و کم‌کاری‌ها به معنای عدم قابلیت فقه در نظام سازی نیست

اندیشه ,نصیری ,جدید ,خواند ,عصر ,مهدی ,و در ,خواند و ,عصر اندیشه ,دیدگاه های ,مهدی نصیری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه شاداب و بانشاط ما